GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Bålskål + stekfat 8605312
nr 860 5312
Bålskål + stekfat
1700-tal, Lagade, Dia36, längd: 38
Kondition: slitage, skador, lagad
Utrop:
800 kr
Såld:
200 kr
måndag 18 november 2013
kl 18:09:05
15/11 02:11:58
18/11 17:22:42
200 kr